مشاوره و سفارش ترجمه 66909362-66909362 ایمیل: kian.translator@gmail.com

ارائه بهترین خدمات ترجمه

ترجمه انواع اسناد رسمی و متون غیر رسمی ،حقوقی ، تخصصی ، قراردادها ، شرکت نامه ها در کمترین زمان و بهترین کیفیت با تاییدیه وزارت خارجه

به همه ی زبان های انگلیسی ،آلمانی ،ایتالیایی، عربی ،ترکی ،اسپانیولی و اخذ تاییدیه دادگستری


درباره ما

درباره دفتر ترجمه کیان

دفتر ترجمه رسمی کیان در سال۱۳۹۶ فعالیت رسمی خود را زیر نظر اداره کل اسناد و مترجمین رسمی قوه قضاییه و با مترجم مسئولی محمدعلی مرعشی مترجم رسمی زبان آلمانی به شماره پروانه مترجمی ۷۵۷ با هدف ارائه بهترین خدمات در حوزه ترجمه رسمی شروع نمود. دفتر ترجمه کیان آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری به اساتید، دانشجویان، جامعه دانشگاهی و دیگر اقشار جامعه با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می باشد


60%
ارسال یک روزه
40%
ارسال 4 ساعته
سوال یا ابهامی در خصوص ترجمه رسمی دارید؟

مترجمین و تیم پشتیبانی دارالترجمه رسمی تهران پاسخگوی شما هستند

به‌صورت کلی، تمامی مترجمین رسمی مورد تأیید سفارت کشورهای خارجی هستند. در مواردی، برای اطمینان کامل از اصالت اسناد ارائه‌شده، سفارت‌ها از متقاضی درخواست می‌کنند مهر تأیید دادگستری و وزارت خارجه را نیز به اسناد خود اضافه کنند.

با شماره های ما تماس بگیرید و ما را در فضای مجازی دنبال کنید

مدارک تحصیلی و سایر اسناد رسمی که در یک کشور خاص صادرشده‌اند، توسط کشورهای خارجی و سفارت‌های آن‌ها به رسمیت شناخته نمی‌شوند و امکان تعیین اصالت این اسناد از طرف سفارت‌ها و کنسولگری‌های خارجی وجود ندارد. به‌صورت کلی، روند ترجمه رسمی برای حل این مشکل به وجود آمده است. ترجمه رسمی روی سربرگ مخصوص چاپ می‌شود و توسط مترجم رسمی مورد وثوق قوه قضائیه مهر و امضا می‌شود. سپس این ترجمه قابلیت تأیید توسط دادگستری و وزارت امور خارجه را پیدا می‌کند.

مترجم رسمی از طریق احراز شرایط علمی توسط قوه قضائیه انتخاب و جهت دایر کردن دفتر ترجمه رسمی معرفی می‌شود. معمولاً، مترجم رسمی توانایی ترجمه تخصصی در زمینه حقوقی و ترجمه اسناد را دارد. مهر و امضا مترجمین رسمی ذیل سربرگ مخصوص، قابل‌تأیید توسط دادگستری و وزارت خارجه است.

نرخ نامه ترجمه رسمی

برای اطلاع از آخزین تعرفه و قیمت خدمات ما روی دکمه دانلود کلیک کنید

مطالب و مقالات

نکات مهم در ترجمه رسمی رزومه و سوابق کاری

در این متن توضیحاتی در مورد ترجمه رزومه و سوابق کاری داده شده است

ترجمه اسناد قضایی

در این متن در مورد شرایط ترجمه رسمی اسناد قضایی مطالبی عنوان شده است.

فرایند ترجمه رسمی

در این مطلب فرایند ترجمه رسمی اسناد و مدارک تشریح شده شده است.

نحوه ترجمه اسناد و مدارک صادر شده در خارج از کشور

در این متن شرایط ترجمه اسناد و مدارکی که در خارج از کشور صادر شده تشریح شده است